Titles you rated
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 4.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5