Titles you rated
Gran TurismoRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0