Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.0
Dark WatersRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
It FollowsRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0- A Dog Barking at the MoonRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0