Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5