Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
Jack-Jack AttackRated ★ 3.0
BURN·ERated ★ 5.0
For the BirdsRated ★ 3.0
Geri's GameRated ★ 3.0
PRESTORated ★ 3.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.5
AlmaRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 5.0- The DeepRated ★ 4.0
LiftedRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0