Movies
Ratings
633
RomaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5