Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
La Dolce VitaRated ★ 3.5- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0