Movies
Ratings
100
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.5