Series
Ratings
21- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
My Secret HotelRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0