Series
Ratings
87
Happy TogetherRated ★ 3.5- School Season 1Rated ★ 2.5
Honest LivingRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 1.0
One Warm WordRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5- BossRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 2.5- IslandRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 1.5
The King of DramasRated ★ 3.5