Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0