Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Running ScaredRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Tuck EverlastingRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0