Movies
Ratings
144
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5