Series
Ratings
55
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5