Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0