Movies
Ratings
294
Cats & DogsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
PapermanRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.5
JunoRated ★ 1.5
ChloeRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
J. EdgarRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.5