Titles you rated
Offline LoveRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Romantic KillerRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.5
Beautiful LifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Ripe for the PickingRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 5.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 5.0
Love and FortuneRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5