Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0