Series
Ratings
88
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
GridRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0