Titles you rated
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0