Titles you rated
One PieceRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.0
DamagesRated ★ 3.5
DamagesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
DamagesRated ★ 1.5
My Love Story!!Rated ★ 2.0- Legend of Mi YueRated ★ 2.5
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 1.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5