Movies
Ratings
73
RedRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0