Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
Bitch on the BeachRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0- If You Go ThereRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0- The WaterRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0