Titles you rated
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
- My Little MonsterRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Gundam Build FightersRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0