Movies
Ratings
925
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
PiperRated ★ 3.0
The EmploymentRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0