Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Eternal SummerRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0- Searching for BongRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5