Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 0.5
ElementaryRated ★ 0.5
Under the DomeRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 0.5
GrimmRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 5.0