Movies
Ratings
79
Ford v FerrariRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 1.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5