Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0