Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 3.5