Movies
Ratings
55
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0