Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.5