Series
Ratings
51
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0