Series
Ratings
69
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0