Titles you rated
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0