Series
Ratings
109- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
Digimon: Data SquadRated ★ 2.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5