Series
Ratings
49
Nodame CantabileRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0