Movies
Ratings
52
The Last BlossomRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0