Series
Ratings
65
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 2.5
Black SummerRated ★ 4.0