Movies
Ratings
21
Love ForecastRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5