Series
Ratings
73
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5