Series
Ratings
20
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0