Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0