Movies
Ratings
28
Bad Boys IIRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5