Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5