Series
Ratings
33
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0- Coffee HouseRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5