Movies
Ratings
420
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5
To Die ForRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0