Titles you rated
MashleRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Scum's WishRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 1.0
The Kingdom of the WindRated ★ 2.0