Titles you rated
May QueenRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0