Series
Ratings
71
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5